Wnętrza

Zarówno w projektach dla klientów indywidualnych, jak też i biznesowych, możemy zająć się Twoim wnętrzem „pod klucz”. Współpracujemy z wykonawcami, ekipami remontowymi, stolarzami i sklepami. Zamawiając u nas projekt, kupujesz przede wszystkim swój czas i „spokojną głowę”. Zajmiemy się nie tylko samym projektem, ale też zamówieniami, transportem, nadzorem, koniecznymi pozwoleniami i odbiorami.

Jak wygląda proces projektowy?

Pierwsze spotkanie

Zawsze za darmo. Zapraszamy do nas lub przyjedziemy do Ciebie. Wysłuchamy Twoich potrzeb i oczekiwań, służymy radą i pomocą.

Ankieta

Po podpisaniu umowy rozpoczynamy pracę od długiego wywiadu wspomaganego przygotowaną przez nas ankietą. Podczas takiej rozmowy staramy się dowiedzieć od Ciebie jak najwięcej, chcemy poznać Twoje potrzeby, oczekiwania, przyzwyczajenia i marzenia – jeżeli będziemy pracować nad Twoim domem lub mieszkaniem. W przypadku projektu inwestycyjnego, najważniejsze informacje dla nas, to efekt komercyjny, jakiego oczekujesz od przyszłego obiektu.

Projekt Funkcjonalny

Czyli co i jak ma działać w Twojej inwestycji. Produktem tego etapu jest rzut, najczęściej w kilku wersjach. W tym momencie staramy się rozwiązać wszystkie możliwe problemy funkcjonalne, rozważamy wszelkie za i przeciw, oraz sprawdzamy, jak nasz projekt będzie „działał” w przyszłości.

Projekt Koncepcyjny

Najprzyjemniejsza dla Klienta odsłona projekty, czyli wizualizacje. Po akceptacji funkcji, przechodzimy do prezentacji 3D, gdzie zapoznajemy Cię z wirtualnym modelem Twojej inwestycji. Pracujemy w oprogramowaniu BIM, dzięki czemu nie prezentujemy Tobie tylko płaskich wizualizacji, ale wirtualny model, po którym możesz się przejść, jak w grze komputerowej.

Projekt Wykonawczy

Dotyczy zarówno projektów „kubaturowych” jak i wnętrz. Naszym zadaniem jest przygotowanie takiej dokumentacji, by bez problemu można było na jej podstawie wznieść Twój budynek.

Nadzór autorski

Służymy naszym doświadczeniem i zaangażowaniem od pierwszego dnia budowy, aż do odbiorów. Na każdej z naszych trwających akurat placów budowy pojawiamy się co najmniej raz w tygodniu. Jeżeli sprawa tego wymaga, możemy być nawet codziennie. Nam, tak samo jak Tobie zależy by Twój obiekt został jak najlepiej wybudowany.