Obiekty Inwestycyjne

Jako doświadczony zespół projektantów i przedsiębiorców, dokładnie rozumiemy specyfikę i cel wnoszenia obiektów inwestycyjnych. Dla naszych klientów opracowywaliśmy domy deweloperskie na sprzedaż, ale też miejsca pracy, biura, magazyny i budynki usługowe na wynajem. Znamy wartość pieniądza zainwestowanego w budynek, wiemy „ile kosztuje” każda kreska w projekcie i jak potem przekłada się ona na ofertę na rynku nieruchomości. Jesteśmy partnerami dla Twojego biznesu.

Projekt przychodni w Chełmie
Projekt przychodni w Chełmie
Projekt koncepcyjny garażów na Ursusie
Projekt koncepcyjny garaży na Ursusie
Projekt koncepcyjny baru gastronomicznego w Warszawie
Projekt koncepcyjny baru gastronomicznego w Warszawie
Budynek mieszkalno-usługowy
Budynek mieszkalno-usługowy
Budynek mieszkalny dwulokalowy Dziekanów Nowy
Budynek mieszkalny dwulokalowy Dziekanów Nowy

Jak wygląda proces projektowy?

Ankieta

Po podpisaniu umowy rozpoczynamy pracę od długiego wywiadu wspomaganego przygotowaną przez nas ankietą. Podczas takiej rozmowy staramy się dowiedzieć od Ciebie jak najwięcej, chcemy poznać Twoje potrzeby, oczekiwania, przyzwyczajenia i marzenia – jeżeli będziemy pracować nad Twoim domem lub mieszkaniem. W przypadku projektu inwestycyjnego, najważniejsze informacje dla nas, to efekt komercyjny, jakiego oczekujesz od przyszłego obiektu.

Pierwsze spotkanie

Zawsze za darmo. Zapraszamy do nas lub przyjedziemy do Ciebie. Wysłuchamy Twoich potrzeb i oczekiwań, służymy radą i pomocą.

Projekt Funkcjonalny

Czyli co i jak ma działać w Twojej inwestycji. Produktem tego etapu jest rzut, najczęściej w kilku wersjach. W tym momencie staramy się rozwiązać wszystkie możliwe problemy funkcjonalne, rozważamy wszelkie za i przeciw, oraz sprawdzamy, jak nasz projekt będzie „działał” w przyszłości.

Projekt Koncepcyjny

Najprzyjemniejsza dla Klienta odsłona projekty, czyli wizualizacje. Po akceptacji funkcji, przechodzimy do prezentacji 3D, gdzie zapoznajemy Cię z wirtualnym modelem Twojej inwestycji. Pracujemy w oprogramowaniu BIM, dzięki czemu nie prezentujemy Tobie tylko płaskich wizualizacji, ale wirtualny model, po którym możesz się przejść, jak w grze komputerowej.

Projekt Budowlany

W przypadku inwestycji budowlanych. Nasz zespół projektantów i branżystów przygotowuje pełną dokumentację konieczną z złożenia w odpowiednim urzędzie, by uzyskać pozwolenia na budowę. W cenie wliczona jest administracja projektu, tj. prowadzenie tematu od koncepcji, do uzyskania pozytywnego pozwolenia na budowę. Oznacza to, że po naszej stronie są wszelkie konsultacje, uzupełnienia i ustalenia z urzędami.

Projekt Wykonawczy

Dotyczy zarówno projektów „kubaturowych” jak i wnętrz. Naszym zadaniem jest przygotowanie takiej dokumentacji, by bez problemu można było na jej podstawie wznieść Twój budynek.

Nadzór autorski

Służymy naszym doświadczeniem i zaangażowaniem od pierwszego dnia budowy, aż do odbiorów. Na każdej z naszych trwających akurat placów budowy pojawiamy się raz w tygodniu na wezwanie inwestora lub kierownika budowy. Nam, tak samo jak Tobie zależy by Twój obiekt został jak najlepiej wybudowany.​