Konsultacje

Korzystając z naszego bogatego doświadczenia, bardzo chętnie służymy radą naszym klientom. Wiedząc, że decyzje w sprawie domu lub mieszkanie podejmowane są na lata (a czasem na całe życie!) rozszerzyliśmy zakres naszych usług o doradztwo. 

DORADZTWO

Pomoc w wyborze i ocenie działki budowlanej lub inwestycyjnej.

Pomoc w wyborze i ocenie mieszkań dla potrzeb indywidualnych lub najem.

Analiza „chłonności” działek budowlanych.

Konsultacja wnętrzarska i/lub dekoratorska.

Analiza sytuacji prawnej działki lub obiektu budowlanego.

Analiza stanu technicznego budynku lub mieszkania.

CENNIK USŁUG Z ZAKRESU DORADZTWA:

Opcja nr 1

Spotkanie w siedzibie firmy Punkt Widzenia Studio (Plac Zbawiciela, Warszawa) – max. 2h, cena 200 zł brutto.

Opcja nr 2

Spotkanie wyjazdowe na budowie / na działce / w lokalu klienta – od 2h do max. 1 dzień roboczy, cena od 350 zł brutto (na terenie Warszawy) do 1.500 zł brutto (na terenie Polski) – kwota ustalana przed wyjazdem.

Opcja nr 3

Spotkanie wyjazdowe na budowie / na działce / w lokalu klienta – POZA GRANICAMI POLSKI – 1.800 zł brutto (za 1 dzień roboczy) + zwrot lub opłata kosztów dojazdu oraz zakwaterowania.

Opcja nr 4

Analiza chłonności działki budowlanej – 500 zł brutto dla działki do 1.500 m2. Dla większych działek kwota ustalana indywidualnie – przed wykonaniem zadania.

Opisane powyżej wynagrodzenia płatne są w gotówce na koniec spotkania – na podstawie FV. Każde spotkanie zostaje podsumowane NOTATKĄ ZE SPOTKANIA wykonaną na miejscu oraz MAILEM Z PODSUMOWANIEM – przesłanym najpóźniej w ciągu dwóch dni roboczych po spotkaniu.