Budynki mieszkalne

W naszym kreatywnym studio jesteśmy w stanie podjąć każde architektoniczne wyzwanie. Projektujemy domy jednorodzinne jak i wielorodzinne. Zamieniamy wizję inwestora w rzeczywistość. Na podstawie dokładnie przeprowadzonej ankiety, opracujemy projekt spełniający wszystkie oczekiwania. Przy pracy nad Twoją wizją dobieramy najlepsze na daną sytuację rozwiązania funkcjonalne, instalacyjne czy materiałowe.  Dbamy o optymalizację kosztów budowy oraz późniejszą eksploatację. 

Przebudowa domu w Wąwolnicy
Przebudowa domu w Wąwolnicy
Nowoczesna stodoła 2
Nowoczesna stodoła 2
Nowoczesna stodoła w Nadarzynie
Nowoczesna stodoła w Nadarzynie
Nowoczesna stodoła
Nowoczesna stodoła
Willa w Konstancin-Jeziorna
Willa w Konstancin-Jeziorna
Dom jednorodzinny w Ząbkach
Dom jednorodzinny w Ząbkach
Dom jednorodzinny w Zgorzale
Dom jednorodzinny w Zgorzale
Dom jednorodzinny w Milanówku
Dom jednorodzinny w Milanówku
Dom jednorodzinny w Magdalence
Dom jednorodzinny w Magdalence
Zabudowa bliźniacza w Topolinie
Zabudowa bliźniacza w Topolinie
Dom tradycyjny w Legionowie
Dom tradycyjny w Legionowie

Jak wygląda proces projektowy?

Pierwsze spotkanie

Zawsze za darmo. Zapraszamy do nas lub przyjedziemy do Ciebie. Wysłuchamy Twoich potrzeb i oczekiwań, służymy radą i pomocą.

Ankieta

Po podpisaniu umowy rozpoczynamy pracę od długiego wywiadu wspomaganego przygotowaną przez nas ankietą. Podczas takiej rozmowy staramy się dowiedzieć od Ciebie jak najwięcej, chcemy poznać Twoje potrzeby, oczekiwania, przyzwyczajenia i marzenia – jeżeli będziemy pracować nad Twoim domem lub mieszkaniem. W przypadku projektu inwestycyjnego, najważniejsze informacje dla nas, to efekt komercyjny, jakiego oczekujesz od przyszłego obiektu.

Projekt Funkcjonalny

Czyli co i jak ma działać w Twojej inwestycji. Produktem tego etapu jest rzut, najczęściej w kilku wersjach. W tym momencie staramy się rozwiązać wszystkie możliwe problemy funkcjonalne, rozważamy wszelkie za i przeciw, oraz sprawdzamy, jak nasz projekt będzie „działał” w przyszłości.

Projekt Koncepcyjny

Najprzyjemniejsza dla Klienta odsłona projekty, czyli wizualizacje. Po akceptacji funkcji, przechodzimy do prezentacji 3D, gdzie zapoznajemy Cię z wirtualnym modelem Twojej inwestycji. Pracujemy w oprogramowaniu BIM, dzięki czemu nie prezentujemy Tobie tylko płaskich wizualizacji, ale wirtualny model, po którym możesz się przejść, jak w grze komputerowej.

Projekt Budowlany

W przypadku inwestycji budowlanych. Nasz zespół projektantów i branżystów przygotowuje pełną dokumentację konieczną z złożenia w odpowiednim urzędzie, by uzyskać pozwolenia na budowę. W cenie wliczona jest administracja projektu, tj. prowadzenie tematu od koncepcji, do uzyskania pozytywnego pozwolenia na budowę. Oznacza to, że po naszej stronie są wszelkie konsultacje, uzupełnienia i ustalenia z urzędami.

Projekt Wykonawczy

Dotyczy zarówno projektów „kubaturowych” jak i wnętrz. Naszym zadaniem jest przygotowanie takiej dokumentacji, by bez problemu można było na jej podstawie wznieść Twój budynek.

Nadzór autorski

Służymy naszym doświadczeniem i zaangażowaniem od pierwszego dnia budowy, aż do odbiorów. Na każdej z naszych trwających akurat placów budowy pojawiamy się raz w tygodniu na wezwanie inwestora lub kierownika budowy. Nam, tak samo jak Tobie zależy by Twój obiekt został jak najlepiej wybudowany.